ЗО днів

Марафон в честь наших Захисників

30 днів

Наближається друга річниця, відколи наші славні Герої Небесної Сотні назавжди покинули свої земні домівки і відійшли до неба.  16 січня минув рік від початку найзапекліших боїв за Донецький аеропорт, який міцніші за бетон Кіборги обороняли довгі 242 дні . Тисячі наших Захисників віддали свої життя, щоб їхнім і нашим дітям жилось краще. Хто допоможе втілитись цим світлим мріям, окроплених кров’ю?

Алла_30 днів

А якими є наші мрії?  Чого ми хочемо?  Які новини ми хочемо читати? Яким життям хочемо жити?

Три дні тому я прочитала в стрічці новин на Фейсбук пост про одного канадського атлета, який, будучи хворим на рак, проявив неймовірну силу духу, аби з протезом замість однієї ноги в закривавлених шортах бігти понад 40 км на день і в такий спосіб привернути увагу громадськості та допомогти іншим онкохворим. Це наштовхнуло мене на думку створити цей проект. Тільки на цьому Марафоні ми будемо збирати не по одному долару, а зберемо “капітал” зовсім іншого гатунку.  Читати далі

Як перехитрити матінку-лінь?

Друзі, наш Трансформаційний Марафон наближається до завершення і у Вас цього тижня є чудова нагода “розчистити дорогу” до щасливішого життя.

Зазвичай в нас є багато мрій і планів (часто дуже хороших), але ми їх постійно кудись відкладаємо – як не в довгу шухляду, так до наступного понеділка чи наступного Нового року. Але приходить наступна весна – а ми все топчемось на тому ж місці…  Вам це знайоме?

І що цікаво, часто причина не стільки в нестачі грошей або часу, а в банальній ліні. Якщо розібратись з лінню і добре усвідомити

Чому для мене так важливо досяти тієї чи іншої цілі? 

то знайдеться і час, і сили, і ресурси. Повірте, що це так. Тому саме цим ми  і займемось, спрямувавши фокус уваги і свій “бойовий арсенал” на лінь. 

В середу, 2 березня, о 19:00 за київським часом у Вас є нагода взяти участь в безкоштовному Телекласі, що відбудеться в рамках Трансформаційного Марафону “30 днів” в онлайн-режимі. На Талекласі  на Вас чекає цікава мандрівка до Ваших мрій через долину ліні :). Під час цієї уявної мандрівки Ви відкриєте для себе: Читати далі

Майстер-Клас “6 ворогів щастя. Ефективні прийоми контрнаступу”

Щоб взяти участь в цьому безкоштовному майстер-класі, потрібно долучитись до Марафону і зареєструватись на майстер-клас: http://goo.gl/forms/wemjtyP7c4 .

Наше щастя постійно під “загрозою”.  Одного дня в нашому житті світить сонце,  іншого – насуває чорна хмара.  Ми можемо багато працювати і багато заробляти, гарно одягатись і чудово виглядати але, тим не менше, повного і тривалого задоволення від життя можемо не мати..

Наша людська природа набагато складніша, ніж природа тварин. Тварини не задають собі питання: “Для чого я живу?”, а слідують за рефлексами. Для нас, людей, мало слідувати за рефлексами, бо розгадки криються в нашій душі.

На онлайновому Майстер-Класі “6 ворогів щастя. Ефективні прийоми контрнаступу”, який відбудеться  в середу, 17 лютого о 19:00 годині, Ви відкриєте для себе цікаві “прийоми” боротьби з 6-ма запеклими ворогами щастя:

Читати далі

Вправи-п’ятихвилинки на щодень

Ці вправи настільки прості, легкі і короткі,  що гріх сказати “в мене нема часу!”.

Секрет успіху полягає в тому, щоб щоденно “інвестувати” по кілька хвилин часу і в результаті отримувати щедрі плоди.

Ці завданнячка можна робити по дорозі на роботу, з роботи та в перерві між роботою. Одним словом, вони розраховані на людей ду-у-же перевантажених працею, іінформацією і всякою-всячиною :). Читати далі

Знаходимо Покликання й Таланти

Друзі,

сьогодні на Вас чекає дещо дуже цікаве. Особливо, якщо Ви довгий час перебуваєте в пошуках своїх сокровенних Талантів і Покликання. Ця тема, можна сказати, моя улюблена :) .

Я продемонструю Вам, як Покликання й Таланти можна усвідомити менш, … ніж за годину.  Читати далі

Як “зупиняти” час?

Це питання хвилює багатьох… ) . Тому будемо з цим розбиратись – без чар і магії. Насправді, не все так складно, хоча без дисципліни тут не обійтись..

Але наш Марафон якраз для того, аби розвивати в собі хороші звички, в тому числі й покращити самодисципліну :). Читати далі

Якби в тижні з’явився ще один вихідний…

Нам, сучасним людям, дуже притаманно відкладати важливі речі із-за нехватки часу. Суєта суєт так поглинула нас, що багато ледве встигає спати…

А тим часом дні проходять і не лишають сліду. Хіба що сліди розчарування і депресії на обличчях…

Та вихід, як завжди, є. Під час Марафону ми будемо його шукати, а наразі легка розминка!)

Уявімо, що у Вас з’явився ще один вихідний, який не поглинає суєта життя. Читати далі

Вибираємось з “зачарованого кола” проблем. Майстер-клас

Що робити, якщо життя з його постійними проблемами і стресами “висмоктує” з нас всі соки? Як отримати силу для того, щоб діяти і досягати цілей? На цьому 30-ти хвилинному майстер-класі Ви дізнаєтесь відповіді на ці та інші питання, зокрема:

Читати далі